Alle woningen van SelektHuis voldoen standaard reeds aan de actuele EPC-norm van 0.6 (energieprestatiecoëfficient).
De overheid zal deze norm in de nabije toekomst zeker verder aanscherpen naar 0.5. SelektHuis is er nu al klaar voor.

Met enkele eenvoudige aanpassingen en relatief lage kosten zijn al onze woningen uit te voeren met een EPC 0.5. Traditioneel gebouwd. Een nóg beter geïsoleerde schil (vloer, wanden en dak) in combinatie met 3-dubbel glas of zonnecollectoren, is in de meeste gevallen al voldoende.

Zo draagt u uw steentje bij aan een leefbaar en verantwoord milieu en bespaart u daarnaast flink op uw energiekosten. Vraag uw SelektHuisadviseur welke maatregelen ú moet nemen en wat daarvan de kosten zijn. Hij brengt het graag voor in kaart.

Wilt u alles op uw gemak bekijken? Doe dan inspiratie op met ons 148 pagina’s dikke magazine, boordevol met praktische tips, plattegronden en foto’s. Vul snel het aanvraagformulier in en wij sturen u binnen enkele dagen dit prachtige magazine toe, compleet met prijslijst.

Wilt u snel weten wat zo al mogelijk is binnen uw budget? Kijk dan hier en laat u aangenaam verrassen. Voor vragen of een offerte exact op maat, belt u ons infoteam op no. 0548-537555.